پسرکم امروز 26 بهمن سال 1388 و روز تولد چهارسالگی تو !

امروز اومدم تا در روز تولد 4 سالگیت برات به رسم یادگار بنویسم تا روزی بزرگ که شدی و اینجا رو بهت هدیه دادم دل نوشته های مامان سمی رو تو روز تولد 4 سالگیت که برای تو نوشته بخونی !

امروز 4 سال از روزی که من مادر شدم و حس قشنگ مادری رو با تمام وجودم احساس کردم میگذره . 4 سال از بهترین روز زندگیم! از قشنگ ترین روز زندگیم ! از مهم ترین روز زندگیم ! 4 سال از روزی که تو به دنیا اومدی و شدی تمام دنیای من !

خیلی زود گذشت خیلی . باورم نمیشه که تو 4 ساله شدی. چشم به هم بزارم سال دیگه این موقع هم اومده و من اینجا دارم تولدت 5 سالگیت رو تبریک میگم !

ایلیا جان عزیز قشنگم دوستت دارم ! به اندازه همه دنیا عاشقتم ! لحظه به دنیا اومدن تو قشنگ ترین لحظه زندگیم بوده و هست و من برای اون لحظه هر سال ارزش خاصی قائلم و سالروز تولد تو همیشه برام شیرین بوده و هست چه الان که سالروز 4 سالگیته و هنوز کوچولوی شیرین و خوش زبون من هستی چه وقتی که بزرگ بشی و واسه خودت آقایی بشی ! بی شک هر سال 26 بهمن ،‌خاطره روز تولد تو بهتر و بیشتر  از همیشه  تو ذهنم نقش میبنده و پررنگ تر از همیشه به یاد اون روز می بوسمت و می بویمت و در آغوش می گیرمت !

عزیزکم دیشب دیر خوابیدی و امروز دقیقا ساعت 12 بیدار شدی . یعنی درست ساعتی که 26 بهمن سال 1384 به دنیا اومدی ! کنارت نشسته بودم و نگات می کردم و لحظه لحظه همون ساعتها در روز به دنیا اومدنت رو به یاد می آوردم و از یادآوریش احساس خوبی داشتم. بیدار که شدی اول بوسیدمت و بعد برات توضیح دادم که مامانی فدات بشه امروز روز تولدته و تا می تونستم بغلت کردم. گفتی مامان یعنی امروز همه میان خونمون واسه توردم ؟ (جدیدا ل رو ر میگی) گفتم : نه مامانی امروز روز تولد واقعیته .  اما جشن تولدت جمعس . گفتی ای خدا آخه کی جمعه میشه ؟ گفتم مامانی چیزی نمونده . همش 3 روز دیگه بخوابیم بیدار شیم میشه جمعه و تو خوشحال شدی . گفتی پس موتورم و کی بهم میدین ؟ و من بهت گفتم کادوت رو روزی که جشن تولدته یعنی همون جمعه که یه عالمه مهمون داریم بهت میدیم و تو ذوق زده پریدی بغلم و بوسم کردی . عزیز قشنگم چند ماهه که ازمون خواستی برای تولد امسالت یه موتور قرمز درست رنگ ماشینی که پارسال تولدت برات گرفتیم بگیریم. البته ما میخوایم شار‍‍ژیش رو برات بگیریم و تو نمی دونم از کجا شنیدی هی راه میری میگی بنزینیش رو میخوام که برم بزنین گاه (به پمپ بنزین میگی بنزین گاه ،‌خودت ساختی این کلمه رو خوشگلم) موتورم و بنزین بزنم.

از اولم عاشق رنگ قرمز بودی و الانم هستی . از هر چیزی قرمزش و میخوای . بیشتر لباسات قرمزه اسباب بازیهات قرمزه . حتی وقتی من و تو با هم رفته بودیم تا مامان مانتو بخره فقط دست میزاشتی رو مانتو و پالتوهای قرمز و میگفتی مامان این و بخر . حتی یه بارم تو اتاق پرو یه خانومی کنارم ایستاده بود و داشت یه پالتوی قرمز پرو می کرد. پالتو رو به زور ازش گرفتی و گفتی این مال مامان منه . به قول خودت که راه میری میگی : من عشق قرمزم !

خوشگل مامانی ،‌عزیز مامان دنیای مامان،‌زندگی مامان نمی دونم چطوری خدا رو شکر کنم بخاطر وجودت بخاطر نعمت به این زیبایی ،‌بخاطر سلامتی تو عزیز  قشنگم ! خدایا شکرت می کنم هزار بار امروز و هزار بار بیشتر از همیشه !

خدایا کوچولوی خوشگلم و از اولین لحظه به دنیا اومدنش و حتی قبل از اون به تو سپردم و امروز هم یه بار دیگه به تو می سپرمش و  تو سالروز چهار سالگیش میخوام ازت تشکر کنم بخاطر اینکه توی تمام این چهار سال مراقب و مواظب بهش بودی و امروز از همیشه بیشتر ازت میخوام که از این به بعد هم مواظب به پسرکم باشی و خودت همیشه یار و نگهدارش باشی !

 

نیم ساعت بعد از به دنیا اومدنت !

یک روزگیت !

جشن تولد 1 سالگیت !

جشن تولد 2 سالگیت !

جشن تولد 3 سالگیت !

 در حال ناخونک زدن و با مشت کیک خوردن همون لحظه اول که بابا کیک و از در آورد تو و گذاشت رو میز و تو با دیدن عکست روی کیک هیجان زده شده بودی و با مشت رفتی تو کیک!

 

 اینم کادوی تولد پارسالت که البته متاسفانه اینقدر شستیش و برق انداختیش تا آخرسر خیلی زود خراب شد و ما هنوزم درستش نکردیم !

-----------------

این چند تا عکسم همینطوری دلم خواست بزارم چون خیلی دوستشون دارم.

اینجا 6 ماهته و رفته بودیم مسافرت و اینجا هم رفته بودیم بیرون ! قربون اون نگاهت تپلوی 6 ماهه من !

اینم یکی دیگه از زمانی که خیلی قلمبه بودی تو همون روز !

اینجا هم حدود یک سال و نیمت بود! از اون اولم عشق رانندگی و ماشین بودی !

این هاپوت و که رو دوشته خیلی دوست داشتی و همیشه آویزونت بود!

 متاسفانه به علت خرابی دوربین عکس جدید ازت ندارم و تصمیم دارم تا آخر هفته برم یه دوربین جدید بخرم تا بتونم یه عالمه از روز تولدت که جمعس عکسای قشنگ بندازم. مثل هر سال !

امروز هر چی میگیم گوش نکنی تا میگیم روز تولدته باید به حرفمون بیشتر از همیشه گوش کنی میگی چشم و بعد حسابی حرف گوش کن میشی . پسرک با محبتم چند دقیقه یه بارم میای من و بوس می کنی و بغلم می کنی . الانم داری کارتن پت و مت و نگاه می کنی و به من میگی بیا با هم خل و چل بازی های اینا رو ببینیم. بعد که من میگم دارم تو وبلاگت می نویسم میگی تو بولاگم بعدن بنویس . بیا با هم دیوونه بازی های پت و مت و ببینیم ماچ