روز جهانی کودک رو به همه کودکان تبریک میگم مخصوصا دوستای گل ایلیا و ایلیای گل خودم و ریحانه عزیز خاله .

روز جهانی کودک ما هر سال یه جشن تولد خوب داریم که حسابی خوش میگذره و اونم تولد ریحانه خالس .  البته امسال جشن تولد ریحانه یه شب زودتر برگزار شد و بچه ها حسابی کیف کردن.

علاوه بر تولد مهد ایلیا اینا هم امروز براشون یه جشن گرفته بودن که صبح تا ظهر بود و کلی هم بهشون خوش گذشته بود. اسپانسر جشن شرکت آب و فاضلاب استان تهران بود تو یه سالن برای کل مهدها جشن گذاشته بودن. کلی چیز به بچه ها یاد داده بود و صرفه جویی در مصرف آب رو . از اونجا که رسید ریحانه رو هم از خونه مامانی برداشت و اومدن خونمون. بعد از چند دقیقه ریحانه رفت اب بخوره آب و باز گذاشت که من شنیدم ایلیا داره بهش میگه کارت اشتباهه ریحانه . آب و نباید هدر بدی باید سریع لیوانت و پرکنی بعد آب و ببندی بعد آب بخوری نباید شیر و باز بزاری . بعد آبا تموم میشه اون وقت یه روزی تشنمون بشه آب نداریم بخوریم از تشنگی می میریم . من یه اتاق دیگه بودم مرده بودم از دستش از خنده . یه کتاب هم داده بودن بهشون که در مورد فواید آب نوشته بود و اینکه باید تو مصرف آب صرفه جویی کنیم با یه عینک سه بعدی که صفحات کتاب و باید با اون عینک باز کنن ببینن. خلاصه که پسرکمون فعلا شده مامور سازمان آب در منزل . قربونش برم الهی !

اینم عکسای تولد ریحانه:

 اینقدر بچه ها ورج و وورجه کردن و مشغول شیطونی بودن که نشد زیاد ازشون عکس بندازم. تولد خونه مامانی اینا بود و خیلی به بچه ها خوش گذشت.